Moritz (9), Elias (9) en Alexander (10) hebben, zoals velen van hun leeftijd, wensen waarvoor hun zakgeld niet genoeg is. Hoe reageren de drie jongens als er plots geld op straat ligt?
De drie spelen op een zonnige middag in de speeltuin. Tijdens het ravotten vinden ze een goedgevulde portemonnee. Al snel is het de jongens duidelijk dat de portemonnee terug naar de eigenaar moet. Hun volgende halte is dan ook het plaatselijke politiebureau.
Kinderen schenken vindersloon aan dierenasiel
De eigenaar van de portemonnee is snel gevonden en bedankt de jongens voor hun eerlijkheid met een vindersloon van 10 euro.
Dit geld wilden ze echter niet in hun spaarpot stoppen, maar aan een goed doel schenken. De drie overtuigen hun ouders van hun idee om het geld te doneren aan het dierenasiel in de Duitse Landkreis Hersfeld-Rotenburg.
Ontroerd door de betrokkenheid van hun kinderen, voegen de ouders bij de gelddonatie nog een flinke voerdonatie.
Dierenverzorgers blij met geld en voer
Niet alleen de medewerkers zijn ontroerd door deze geweldige actie van de kleine dierenvrienden, maar ook de vele viervoeters van het asiel. Vooral hond Liesel profiteert direct van de dierenliefde van de jongens.
Ter ere van de gelegenheid is er nu vast een extra hondenkoekje voor alle dieren!
Bij Wamiz zeggen we: Goed gedaan, jullie zijn echte helden!