Aanbieding

Bridget Maasland en haar hond

Bridget Maasland en haar hond

© Bridget Maasland - Instagram

Waarom de honden van deze BN’ers éxtra verwend werden: lees verder en ontdek!

Door Sander Nelisse Redacteur

Online sinds

Van teddyberen tot extra knuffels: zó zetten BN’ers hun honden in het zonnetje op Dierendag. Bekijk de leukste momenten hier!

Het was afgelopen zaterdag Wereld Dierendag, dé dag waarop onze trouwe viervoeters overladen worden met knuffels, lekkers en liefde. Ook de BN’ers grijpen dit moment aan om hun hondjes even extra te verwennen – en dat levert hartverwarmende beelden op.

Transformeer je huisdier in een kunstwerk!
Ja, ik wil het proberen!

Knuffels, cadeautjes en… een teddybeer

Art Rooijakkers vergeeft zijn Elvis zelfs een ongelukje op het tapijt – want op die trouwe blik kún je niet boos worden. Iris Enthoven deelt lieve kiekjes van haar golden retriever, terwijl Gwen van Poorten haar hond Eddie verrast met een gigantische teddybeer. Of het zijn nieuwe beste vriend wordt, is nog maar de vraag.

 

Ook Danny Froger laat zich van zijn zachte kant zien. Zijn hondje Sjaak wint volgens velen de titel ‘schattigste hond van Dierendag’. Anouk Smulders pakt het anders aan: voor Scoop en Ollie is het élke dag feest. En Jochem Myjer toont dat zijn Boukje de perfecte knuffelpartner is. Astrid Holleeder en Patty Brard delen allebei foto’s van hun geliefde viervoeters Abby, Bobbie en Lilly, die vandaag extra verwend worden.

Ook deze sterren zetten hun honden in het zonnetje

Tim Douwsma knuffelt zijn grote hondenvriend net wat langer, terwijl Monique Westenberg laat zien dat haar hond Gioia ook prima in bed past. Edsilia Rombley verklapt dat Linnymoon haar liedjes vrolijk mee kan ‘meeblaffen’. Gerard Ekdom geniet van een drukke boel met zijn drie rakkers en Amy Vol (OG3NE) deelt een hele compilatie van haar Bammie.

Ook Bridget Maasland kan vandaag niet zonder haar hond Zack, die extra veel knuffels krijgt. Viktor Brand viert Dierendag culinair: zijn hondje Tapas mag wat lekkers wegsnoepen. En Britt Dekker knuffelt natuurlijk niet alleen met haar paard, maar ook met haar hondje. Tot slot laat Wendy van Dijk zien dat haar hond Binkie slim genoeg is om zelfs bij de buurvrouw iets lekkers te scoren.

Een dag vol liefde

Of het nu met een extra knuffel, een grappig cadeau of een smakelijke verrassing is – de honden van onze BN’ers worden vandaag flink in de watten gelegd. En eerlijk is eerlijk: Dierendag is de perfecte reminder dat onze viervoeters elke dag een beetje extra liefde verdienen.

Wellicht ook interessant:

Wat vond jij van dit nieuws?

Bedankt voor je feedback !

Bedankt voor je feedback !

Laat een reactie achter
Log in om een reactie te plaatsen