Aanbieding

Hond met speeltje

Baasje is helemaal van de kaart bij de aanblik

© Manuel Barcia / Twitter

Golden Retriever vindt niet bepaald koosjer speeltje: baasje ligt in een deuk

Door Kaami Kanje

Online sinds

Dit is absoluut de vondst van de week, wat hond Ahsoka meesleept tijdens haar wandeling in het park! En het maakt ook nog eens geluid.

Voor de 15 maanden oude hond Ahsoka is het een feest als ze met haar baasje Manuel Barcia (50) in het park in het Britse Leeds wandelt: leuke stokjes zoeken of een mooie steen en die vervolgens naar haar baasje brengen. Deze keer ontdekt ze iets heel bijzonders in het hoge gras.

Vreemde kleur voor een stokje

Wanneer de Golden Retriever trots met haar nieuwe stokje naar Manuel terugrent, barst hij meteen in lachen uit - en kan zich volle vijf minuten niet meer inhouden! Want de hond heeft een seksspeeltje in haar bek. Om precies te zijn: een behoorlijk forse dildo, die tot overmaat van ramp ook nog eens luidruchtig trilt.

Hij kan niet meer stoppen met lachen

Als Ahsoka's baasje zich dan realiseert dat hij het ding op de een of andere manier van zijn viervoeter af moet pakken, houdt het lachen dan toch op. Zo smakelijk vindt hij het namelijk niet. Vooral omdat de apetrotse hond ook helemaal geen zin heeft om haar bijzondere vondst af te staan.

Daar is dan toch wel wat overredingskracht voor nodig, zoals de 50-jarige vertelt: "Ik haalde wat snoepjes tevoorschijn en overtuigde haar om het ding neer te leggen, zodat ik het niet hoefde op te rapen. Toen maakte ik haar riem vast en we gingen snel weg."

Of er nog iemand naar gezocht heeft?

Of de eigenaar van het bijzondere speeltje nog in de buurt was, is niet bekend. In ieder geval zocht er op dat moment niemand naar. "Ik wed dat het er nog steeds ligt, ergens in het gras", vermoedt Ahsoka's baasje. Hij zal zich deze wandeling in ieder geval nog lang herinneren.

Interessant genoeg lijken honden dildo's bijzonder graag op te sporen, zoals een soortgelijk geval uit Engeland laat zien. En als het niet in het park is, dan wordt wel het pakketje van de roodharige buurvrouw uitgepakt.

Hond vindt een speeltje
De opbrengst van de hond - mbarcia2 Twitter
Wellicht ook interessant:

Wat vond jij van dit nieuws?

Bedankt voor je feedback !

Bedankt voor je feedback !

Laat een reactie achter
Log in om een reactie te plaatsen