Aanbieding

Hond in Israel die onder het puin lag gered

Hond in Israel die onder het puin lag gered

© Hindustan Times

Te midden van raketregen in Tel Aviv: hond levend onder puin vandaan gehaald – beelden gaan viraal

Door Sander Nelisse Redacteur

Online sinds

Een doodsbange hond overleeft een raketaanval in Tel Aviv. Redder draagt haar uit het puin. Beelden raken wereldwijd miljoenen harten.

Na de Iraanse vergeldingsaanval op Israël – waarbij tientallen raketten neerkwamen op Tel Aviv – dook er een video op die wereldwijd gedeeld wordt. De beelden tonen hoe Israëlische reddingsdiensten een hond levend onder het puin vandaan halen. De viervoeter zat vast in een ingestort gebouw en overleefde de aanval ternauwernood.

Pak de bonussen en verander je punten in een feestmaal!
IK SPEEL!
Pak de bonussen en verander je punten in een feestmaal!
IK SPEEL!

"Ze was doodsbang" – hartverscheurende reacties

Op sociale media stromen de reacties binnen. “De arme hond was doodsbang. Gelukkig is ze nu veilig,” schrijft een gebruiker op X (voorheen Twitter). Een ander deelt: “Deze honden maken vreselijke trauma’s door. De sirenes, explosies… het breekt je hart.”

Heftige beelden uit getroffen gebied

De video laat zien hoe een van de reddingswerkers een grote, pluizige hond in zijn armen draagt, terwijl puin en chaos nog overal zichtbaar zijn. Rondom de hond staan meerdere hulpverleners, zichtbaar aangeslagen. De Israëlische strijdkrachten (IDF) verklaren in een X-post: “We blijven raketten incasseren. Miljoenen Israëliërs vluchten keer op keer naar schuilkelders.”

Dieren in oorlog: de stille slachtoffers

Terwijl mensen zich in veiligheid brengen, blijven veel huisdieren achter – vaak alleen, bang en opgesloten. Deze hond uit Tel Aviv is slechts één voorbeeld van duizenden viervoeters die getroffen worden door het oorlogsgeweld. Dierenorganisaties roepen op tot betere bescherming van huisdieren in conflictgebieden.

Wellicht ook interessant:

Wat vond jij van dit nieuws?

Bedankt voor je feedback !

Bedankt voor je feedback !

Laat een reactie achter
Log in om een reactie te plaatsen