Aanbieding

De nieuwe labrador-pup van het Koningshuis

De nieuwe labrador-pup van het Koningshuis

© Koninklijk Huis - Instagram

Koninklijk gezinsuitbreiding: Willem-Alexander en Máxima stellen nieuwe pup voor

Door Sander Nelisse Redacteur

Online sinds

Het koningspaar heeft er een nieuw familielid bij: labradorpup Jagger verovert het paleis én de harten van de koninklijke familie.

Op Dierendag pakten koning Willem-Alexander en koningin Máxima uit met bijzonder nieuws: er loopt een nieuwe viervoeter rond op paleis Huis ten Bosch. Op een foto, gedeeld via de Rijksvoorlichtingsdienst, is de kleine labrador-pup Jagger te zien.

Transformeer je huisdier in een kunstwerk!
Ja, ik wil het proberen!

De nieuwe telg in de hondenfamilie

Jagger komt niet alleen terecht in een warm paleis, maar ook in een huis waar honden duidelijk deel uitmaken van de familie. Het koningspaar had al twee trouwe metgezellen: poedel Mambo en labrador Luna. Nu sluit de zwarte pup zich bij hen aan.

Een emotionele opvolger

Dat Jagger een speciale plek krijgt, staat vast. De pup is namelijk een jong van Nala, de geliefde labrador van de koning en koningin die dit voorjaar overleed. Eerder nam het koningspaar ook al afscheid van labrador Skipper, tijdens de coronaperiode. Met Jagger wordt een stukje van die lege plek weer ingevuld.

Hondenliefde op het paleis

Het is geen geheim dat Willem-Alexander en Máxima echte hondenliefhebbers zijn. Met drie honden in huis bruist het dagelijks leven op Huis ten Bosch van energie, vrolijkheid en kwispelende staarten. Voor Jagger is het een nieuwe start, maar één ding lijkt zeker: hij zal niets tekortkomen in zijn nieuwe koninklijke thuis.

Wellicht ook interessant:

Wat vond jij van dit nieuws?

Bedankt voor je feedback !

Bedankt voor je feedback !

Laat een reactie achter
Log in om een reactie te plaatsen