Aanbieding

vos in Gent wordt gered door hond

vos in Gent wordt gered door hond

© RV - HLN.be

Slimme hond wijst baasje op vastzittende vos waardoor zijn leven wordt gered

Door Sander Nelisse Redacteur

Online sinds

Tijdens een ochtendwandeling in Gent ontdekte een hond een vastzittende vos. Dankzij zijn opmerkzaamheid en een snelle reddingsactie kon het dier ontsnappen.

Tijdens een ochtendwandeling in Gent volgde een hond plots zijn instinct en trok hij zijn baasje mee naar een specifieke plek op het domein van het Museum Dr. Guislain. Daar ontdekte de man een vos die vastzat onder een gebouw.

Nadat hij zijn hond naar huis had gebracht, keerde hij terug en bleef bij het dier totdat de hulpdiensten arriveerden. Brandweerzone Centrum kwam ter plaatse en zorgde ervoor dat de vos bevrijd kon worden.

Transformeer je huisdier in een kunstwerk!
Ja, ik wil het proberen!

Snelle reddingsactie

“Rond 10.45 uur kregen we een oproep over een geknelde vos”, vertelt brandweerwoordvoerder Renée Vansteenwinckel. De brandweerlieden maakten een opening in het traliewerk, zodat de vos uit eigen wil kon ontsnappen.

Opmerkelijk genoeg waren op dat moment net omheiningen geplaatst om te voorkomen dat vossen zich onder het gebouw zouden nestelen. Vermoedelijk zat het dier daar al voordat de werkzaamheden begonnen en raakte het ingesloten.

De vos liep geen zichtbare verwondingen op en kon na de reddingsoperatie veilig zijn weg vervolgen.

Wellicht ook interessant:

Wat vond jij van dit nieuws?

Bedankt voor je feedback !

Bedankt voor je feedback !

Laat een reactie achter
Log in om een reactie te plaatsen