Trufa
- Ras(sen): Kruising - Amerikaanse Stafford, Fox Terrier
- Leeftijd: 3 Jaar
- Geslacht: Vrouwtje
- Grootte:Middelgroot
- Locatie:
9422 BM Smilde - Gecastreerd: Ja
- Gechipt: Ja
- Ontwormd: Ja
- Gevaccineerd: Ja
- Adoptiekosten: €345
Stichting Esperanza Hoop voor Honden wil zoals de naam al zegt hoop bieden aan honden die het zo verdienen. Esperanza gaat niet voor de mooie aantrekkelijke honden maar voor de zieltjes die het nodig hebben.
Dit powerpakket zit vol energie en zoekt sportieve baasjes. Trufa is een middelmaat van 45cm en een boerenfoksachtige mix die 1 en al spieren is. Ze is speels en actief maar kan ook heerlijk rustig op de bank chillen. Buiten op het terrein slaat ze snel waaks aan, maar in huis is ze rustig. Hoewel ze braaf op commando gaat zitten, is ze sterk en trekt ze aan de lijn. Ze is niet bang voor verkeer en gaat graag mee wandelen. Ze kan trappen lopen en heeft in het verleden vermoedelijk op een appartement gewoond maar in opvang zien ze een hond die graag buiten is. Zoomies doen over het speelveld, zelfstandig spelen met een balletje of gewoon lekker in de zon liggen. Loslopen is thans nog geen optie en daarom heeft een huis met omheinde tuin de voorkeur. Ze is zindelijk, slaapt in bench de nacht door en even alleen zijn lijkt geen enkel probleem. Speeltjes zijn snel gesloopt maar ze laat meubels en spullen van het opvangvrouwtje met rust. Meest makkelijk in de omgang maar op sommige momenten zie je toch dat ze onzeker is en bv achterom blijft kijken als ze wat vreemds ziet. Ze is net 3 jaar oud geworden, maar baasjes zullen moeten beseffen dat ze bij sommige dingen als was ze nog puberpup begeleid moet worden omdat ze in het verleden baasjes had die weinig met haar deden en daarna meer dan een jaar in een afgelegen asiel zat. Trufa is niet bekend met kinderen.
Trufa komt uit Spanje en is sinds December in Nederland in de opvang en dagelijks op afspraak in Smilde Drenthe te bezoeken. Voor onze honden ter adoptie kijk ook op https://baasjegezocht.blogspot.com/
Bij interesse om Trufa te adopteren dan graag een mail naar opvanghonden@live.nl Graag wat motivatie en basis informatie zoals gezinssamenstelling, eventuele huisdieren, hoe u woont, de wandelomgeving, wat u wandelt, hoe de eventuele tuin omheind is en hoe vaak en hoe lang Trufa bij u alleen zou moeten zijn. Dan hebben we een beetje een beeld van uw situatie en kunnen we meedenken of Trufa bij u kan passen.
Zonder basis informatie is een eerste inschatting en antwoordmail niet mogelijk. We streven ernaar om serieuze aanvragen binnen 24 uur te beantwoorden. Indien u geen antwoord heeft gehad dan mist de gevraagde informatie waarschijnlijk in uw mail. Bij reservatie worden de sites meteen bijgewerkt.
Honden worden niet vastgehouden voor vakantie, ziekenhuisopname, werk, verbouwing, nog te zetten tuinomheining of wat voor reden dan ook dus graag enkel reageren als u ook daadwerkelijk een hond kunt hebben.