Aanbieding

hond in een vliegtuig

hond in een vliegtuig

© Alina Mush Shutterstock

Man krijgt peperdure boete voor aaien van hond tijdens vlucht

Door Elodie Carpentier Auteur

Online sinds

Deze Duitser zal de regels de volgende keer niet snel vergeten.

Het negeren van een verbod komt hem duur te staan. Zoals het Duitse dagblad Blick meldt, heeft een passagier van luchtvaartmaatschappij Swiss een boete van 860 euro gekregen. De reden? Hij haalde zijn hond uit de reismand.

Het incident vond plaats tijdens een vlucht tussen Zürich en São Paulo eind 2024. De passagier, een Duitser, reisde met zijn hond die minder dan 8 kilo woog.

Transformeer je huisdier in een kunstwerk!
Ja, ik wil het proberen!

“Vrij rondlopen niet toegestaan”

Hoewel de reistas van de hond onder de stoel moest blijven, besloot de man het dier eruit te halen. Hij aaide de hond meerdere keren tijdens de vlucht.

Dit gedrag viel niet in goede aarde bij de luchtvaartmaatschappij. Ook de Zwitserse federale dienst voor burgerluchtvaart (OFAC) was er niet blij mee.

Strenge regels in de cabine

Naar aanleiding van dit incident herinnert Swiss passagiers die met dieren reizen aan de regels. De maatschappij benadrukt dat “het vrij rondlopen van een hond of kat in de cabine niet is toegestaan”.

Vertaald uit Wamiz FR
Wellicht ook interessant:

Wat vond jij van dit nieuws?

Bedankt voor je feedback !

Bedankt voor je feedback !

Laat een reactie achter
Log in om een reactie te plaatsen