Hoi allemaal,
Ik heb jullie hulp echt even nodig...
Ik wil al een half jaar een hond in huis nemen... Ik heb al veel onderzoek gedaan naar verschillende rassen, maar nu begin ik toch te twijfelen:
Ik twijfel tussen de Shetland Sheepdog (Sheltie) en de Mini American Shepherd (Miniatuur Amerikaanse Herder)...
We zijn een gezin van vier met twee jongens van 3 en 6 jaar oud en we wonen in een appartement tegenover het bos van Meudon.
We wonen dus in een gevarieerde omgeving: in de stad, maar ook direct aan het bos.
Ik zoek een stabiele hond die echt als volwaardig lid van het gezin bij ons komt wonen; hij krijgt echt z'n eigen plekje. Een hond die dus redelijk rustig is.
In het weekend willen we graag aan agility gaan doen. Doordeweeks kunnen we echter maar drie keer per dag wandelen: 's ochtends 20 minuten, 's middags een half uurtje en 's avonds 40 minuten of langer als we weer thuiskomen. We werken namelijk allebei fulltime.
We zijn bereid om er echt tijd en energie in te steken, maar ik hoor heel graag jullie mening...
Ik kijk uit naar jullie reacties!!!! Bedanktttt