Hondenkusjes
De inhoud van het forum wordt soms vanuit een andere taal vertaald en berichten kunnen betrekking hebben op landen met andere dierenwetten. Doe je onderzoek voordat je beslissingen neemt.
Omdat het forum automatisch door AI wordt vertaald, kunnen de vertalingen fouten bevatten.
De honden waar ik op pas doen dat vaak...... het is gewoon genegenheid......
en soms geven ze elkaar zelfs kusjes.... tong tegen tong..... echt te schattig......
en dat op elke leeftijd, ongeacht het geslacht van het dier.
Ja, volgens mij is dat heel normaal, het is wederzijdse genegenheid, hartstikke goed =)
Ja, dat is hetzelfde. Het is puur moederinstinct en super dat je geen problemen zult hebben als ze straks groter wordt. Geen zorgen hoor, het is heel normaal.
Het zijn 2 teefjes. De pup likt de grootste vaker, maar de grootste likt haar ook. Dus het is blijkbaar moederlijk! Oké, bedankt :)
Nou, aangezien je een teefje hebt en de andere een pup is, is het eigenlijk best normaal. Het is gewoon moederinstinct en de behoefte van de pup aan een moederfiguur. Dat gaat met de tijd wel over, voorlopig is er niks geks aan de hand. Maar als je pup groter wordt, moet je het wel even in de gaten houden. Omdat het een mannetje is, heb je de kans dat hij op het teefje gaat rijden, maar voor nu is het puur moederlijk gedrag.
16 reacties van 16