Mijn hond heeft een bult in zijn keel

?
Anonieme gebruiker Pictogram dat de vlag voorstelt Frans
Rapporteren

Hoi,

Mijn hond Gringo, een Engelse Cocker Spaniël, heeft al ongeveer 1 of 2 maanden een bult in zijn keel. Hij heeft ze aan beide kanten van zijn keel en onder zijn beide voorpoten. Hij geeft 4 keer per dag over, maar hij eet wel goed (sinds hij die bulten heeft, krijgt hij natvoer). Hij eet vaak snoepjes waar hij constant om bedelt; hij is zijn eetlust niet verloren en hij is nog jong. De bulten worden niet groter en we hebben in december een afspraak bij de dierenarts, maar ik zou graag willen weten of dit volgens jullie ernstig is? Ik maak me erg veel zorgen.

🤧 Bedankt.

Vertaald Frans
icon info

De inhoud van het forum wordt soms vanuit een andere taal vertaald en berichten kunnen betrekking hebben op landen met andere dierenwetten. Doe je onderzoek voordat je beslissingen neemt.

Omdat het forum automatisch door AI wordt vertaald, kunnen de vertalingen fouten bevatten.

Editor laden

Schrijf je bericht en upload een foto als je dat wilt. Wees beleefd in je uitwisselingen

Je bericht zal zichtbaar zijn voor alle leden van het internationale Wamiz-forum.

9 antwoorden
Sorteren op:
  • Tania28
    Tania28 Pictogram dat de vlag voorstelt Frans
    Rapporteren

    zezette, ga terug naar de dierenarts of vraag een second opinion bij een andere; hier kunnen we verder niets voor je doen.

    Vertaald Frans
    Z
    Zezette29 Pictogram dat de vlag voorstelt Frans
    Rapporteren

    Hoi! Mijn lieve hond heeft een bult ter grootte van een ei in haar nek, vlak onder haar oor. Ik ben vorige week bij de dierenarts geweest en ze heeft antibiotica en cortisonen gekregen. Maar er is geen enkele verbetering, het is zelfs alleen maar erger geworden. Wat moet ik doen? Ze voelt zich echt niet lekker en ze is pas 5 jaar oud.

    Vertaald Frans
    ?
    Anonieme gebruiker Pictogram dat de vlag voorstelt Frans
    Rapporteren

    Hoi, sorry hoor! Mijn hond is net nagekeken voor dat bultje bij zijn keel. Het bleek een muggenbeet of iets anders te zijn dat hem geprikt heeft en wat is gaan ontsteken. En die bultjes bij zijn poten zijn gewoon lymfeklieren die een beetje opgezet zijn; dat kan verder geen kwaad en over een weekje is dat weer weg. Hij heeft een prikje gehad, en voor de bultjes bij zijn keel ook een spuitje en een middeltje om de pus te verwijderen. Het kwam dus allebei door een muggenbeet of iets dergelijks. Ik ben echt opgelucht dat het niks ernstigs is! Dat hij moest overgeven kwam doordat hij last had van die bultjes 😳 Kunnen jullie me trouwens vertellen hoe ik een bericht kan verwijderen? Alvast bedankt!

    Vertaald Frans
    ?
    Anonieme gebruiker Pictogram dat de vlag voorstelt Frans
    Rapporteren

    Oké! Houd ons op de hoogte! Groetjes.

    Vertaald Frans
    ?
    Anonieme gebruiker Pictogram dat de vlag voorstelt Frans
    Rapporteren

    Ik ben pas 14 en ik maak me echt zorgen om mijn hond. Mijn moeder maakt vanmiddag om 15:00 uur een spoedafspraak omdat we niet weten wat het is 😞

    Vertaald Frans
    ?
    Anonieme gebruiker Pictogram dat de vlag voorstelt Frans
    Rapporteren

    En je hond is al twee maanden ziek en je bent nog niet naar de dierenarts geweest? Ik geloof mijn ogen niet!

    Vertaald Frans
  • 9 reacties van 9

  • Heb je een vraag? Of wil je een ervaring delen? Schrijf een bericht!