Overlijden van mijn huisdier

B
Bigoudis Pictogram dat de vlag voorstelt Frans
Rapporteren

Het is nu 1 maand en 12 dagen geleden dat mijn meisje is heengegaan. Ik kom er maar niet overheen en blijf me schuldig voelen. Ik mis haar zo ontzettend.

Vertaald Frans
icon info

De inhoud van het forum wordt soms vanuit een andere taal vertaald en berichten kunnen betrekking hebben op landen met andere dierenwetten. Doe je onderzoek voordat je beslissingen neemt.

Omdat het forum automatisch door AI wordt vertaald, kunnen de vertalingen fouten bevatten.

Wilt je je mening over dit onderwerp geven?
Editor laden

Schrijf je bericht en upload een foto als je dat wilt. Wees beleefd in je uitwisselingen

Je bericht zal zichtbaar zijn voor alle leden van het internationale Wamiz-forum.

2 antwoorden
Sorteren op:
  • ProvetoJuniorConseil
    Provetojuniorconseil Pictogram dat de vlag voorstelt Frans
    Geverifieerde expert
    Rapporteren

    Hoi,

    Ik leef echt met je mee en het spijt me enorm voor je kat. Het verliezen van een maatje is altijd een ontzettend zware beproeving en alleen tijd kan je helpen om dit te boven te komen. Denk aan alle mooie herinneringen aan je kat en koester ze. Ze heeft het geluk gehad dat ze geliefd was door iemand die zielsveel om haar gaf, en die liefde vervaagt nooit.

    Ik wens je heel veel sterkte in deze moeilijke tijd.

    Liefs,

    Laure.

    Vertaald Frans
    J
    Jocely Pictogram dat de vlag voorstelt Frans
    Rapporteren

    Ik begrijp je zo goed. Bij de mijne is het nu 5 maanden geleden en het is nog steeds even moeilijk en het doet nog steeds evenveel pijn. Je houdt zoveel van ze en het is zo leeg en verdrietig zonder hen. Ik wens je heel veel sterkte. Dat is wat ze tegen mij ook zeggen, maar het is zwaar.

    Vertaald Frans
  • 2 reacties van 2

  • Heb je een vraag? Of wil je een ervaring delen? Schrijf een bericht!