Mannetje of vrouwtje ????
De inhoud van het forum wordt soms vanuit een andere taal vertaald en berichten kunnen betrekking hebben op landen met andere dierenwetten. Doe je onderzoek voordat je beslissingen neemt.
Omdat het forum automatisch door AI wordt vertaald, kunnen de vertalingen fouten bevatten.
Hoi,
Dit is een klassieke situatie wanneer een kat een nieuw plekje krijgt – ik snap dat je wilt ontdekken welk geslacht de kat heeft. Anatomisch gezien kijk je hiervoor naar de ruimte tussen de anus en de geslachtsopening.
Bij een kitten of een ongecastreerde kater is deze afstand groter om ruimte te bieden aan het indalen van de testikels. Bij een vrouwtje (een poes) is deze afstand juist een stuk kleiner.
Op de foto lijkt de afstand tussen de twee openingen klein. Bovendien zijn er geen duidelijke testikels zichtbaar – hoewel dat natuurlijk ook andere oorzaken kan hebben (zoals een vroege castratie...).
Op basis van de lichaamsbouw neig ik dus eerder naar een vrouwtje.
Voor een echte medische bevestiging kun je het beste even langs de dierenarts gaan. Dan kun je meteen de algehele gezondheid laten controleren en de chip laten uitlezen.
Laomie BOURDEAU
"Vervangt geen medisch advies, raadpleeg bij twijfel een dierenarts."
1 reactie van 1
