Heeft iemand ervaring met de behandeling van een hond met Leukeran?
De inhoud van het forum wordt soms vanuit een andere taal vertaald en berichten kunnen betrekking hebben op landen met andere dierenwetten. Doe je onderzoek voordat je beslissingen neemt.
Omdat het forum automatisch door AI wordt vertaald, kunnen de vertalingen fouten bevatten.
Hoi,
Inderdaad, Leukeran is een orale chemotherapie die heel goed wordt verdragen en een uitstekend palliatief alternatief is wanneer klassieke chemo niet mogelijk is. Het grote voordeel is dat het niet schadelijk is voor het hart, wat de hartgezondheid van je hond beschermt terwijl de tumorgroei wordt geremd. Het allerbelangrijkste doel van Leukeran is om haar een zo goed mogelijke kwaliteit van leven te bieden en haar comfort te vergroten!
Wat haar overgewicht betreft: vraag gerust aan je dierenarts of een kleine aanpassing in haar voeding (zoals verzadigingsbrokken of het toevoegen van in water gekookte courgette voor extra volume) haar kan helpen om op een rustige manier wat af te vallen, zonder dat ze honger hoeft te lijden :))
Veel succes verder.
Groetjes,
Laure.
1 reactie van 1
- Hij geeft 's ochtends heel vaak gal over voor het eten
- Wat voor mand voor een hond die last heeft van de hitte?