Hij zag een vrouw uit haar auto stappen met een kartonnen doos in haar hand.
De vrouw keerde de doos om en liet 5 kleine kittens op de grond vallen, alsof ze “afval weggooide”, aldus Peter.
Een laffe dumping
Op beelden van een bewakingscamera is te zien hoe de vrouw de kittens “dumpt” voordat ze weer in haar auto stapt en wegrijdt. Peter was diep geschokt. Hij wist dat hij zijn dag niet zomaar kon voortzetten, wetende dat de kittens alleen en aan hun lot overgelaten waren in de natuur.
Peter gebruikte tonijn om de kittens te lokken en hun vertrouwen te winnen. Hij slaagde erin vier van de vijf mee naar huis te nemen en keerde later terug om de vijfde te redden.
Onderzoek gestart
De lokale politie werd ingeschakeld. Dankzij een onderzoek kon de persoon die de dieren in de natuur achterliet, worden opgespoord en gearresteerd.
Het goede nieuws is dat alle kittens sinds hun verschrikkelijke dumping een thuis voor altijd hebben gevonden. Ze kunnen nu bijkomen van de schrik en opgroeien tot zorgeloze, jonge katten.