Verstopte traanbuis
De inhoud van het forum wordt soms vanuit een andere taal vertaald en berichten kunnen betrekking hebben op landen met andere dierenwetten. Doe je onderzoek voordat je beslissingen neemt.
Omdat het forum automatisch door AI wordt vertaald, kunnen de vertalingen fouten bevatten.
- Acana Wild Prairie (brokken)
- Carny Kitten (natvoer)
:-))
Hoi,
Het is me inderdaad opgevallen dat er periodes zijn waarin de uitvloeiing erger lijkt, alsof het kanaaltje niet volledig dichtzit maar op bepaalde momenten meer verstopt raakt.
Tot mijn grote verbazing – want ik had de link zelf nooit gelegd – ben ik het met Jbilna eens: sinds we ongeveer een jaar geleden zijn overgestapt op gemengde voeding (natvoer en brokjes) zonder granen, gaat het echt een stuk beter. Al zagen we gisteravond wel weer een vies ooghoekje bij onze kleine meid. Maar tussen de zomer van 2017 (voeding met granen), toen ze constant een vies oogje had, en de zomer van 2018 (graanvrije voeding) was er echt geen vergelijking; in 2018 was er nauwelijks uitvloeiing te zien. Ik weet niet of het toeval is, maar ik heb dezelfde ervaring.
@Jblina : als ik zo vrij mag zijn, welk(e) merk(en) gebruik je? Geef je ook gemengde voeding of niet?
Hoi,
We hebben een kat met een verstopte traanbuis. Maar het gekke is dat sinds we zijn overgestapt op andere brokjes (nu graanvrij), alles hartstikke goed gaat! En dat terwijl hij twee jaar lang last had van een traanoog!!
Groetjes
13 reacties van 13