Hoi,
Vandaag is mijn zus bij me ingetrokken met haar gecastreerde kater. Mijn eigen kater, die ook gecastreerd is, en de kat van mijn zus negeren elkaar eigenlijk een beetje. Ze hebben aan elkaar gesnuffeld en af en toe, als mijn kat wil uitrusten, blaast hij naar de kat van mijn zus als die hem komt lastigvallen.
Het probleem is dat wanneer ik naast mijn kat ga zitten, hij soms naar me blaast. Of hij komt zelf om knuffels vragen en blaast dan naar me als hij weer weggaat. En dat terwijl ik de kat van mijn zus nauwelijks aandacht geef en hem niet eens aai. Het voelt alsof mijn kat boos op me is. Ik weet dat alles nieuw is en dat hij tijd nodig heeft om te wennen, maar ik maak me wel zorgen.
Ik weet niet goed wat ik moet doen. Daarbij komt dat mijn kat normaal gesproken altijd naar buiten gaat, maar nu ben ik bang om hem naar buiten te laten omdat hij misschien niet meer terug wil komen.
Help me alsjeblieft.