Nagelriemontsteking bij een teen onder de nagel
De inhoud van het forum wordt soms vanuit een andere taal vertaald en berichten kunnen betrekking hebben op landen met andere dierenwetten. Doe je onderzoek voordat je beslissingen neemt.
Omdat het forum automatisch door AI wordt vertaald, kunnen de vertalingen fouten bevatten.
Super. Bedankt voor dit goede nieuws.
Hoi allemaal, we zijn weer helemaal gerustgesteld! Met Plume gaat het goed! De nagelriemontsteking is goed genezen. Dat ze zo lang mankte en meestal op drie pootjes liep, kwam doordat de nagel die door de infectie vervormd is haar in de weg zat. Het is op de goede weg naar herstel, want sinds vanochtend zet ze haar pootje soms weer neer. We moeten de nagel steeds een stukje bijknippen en dan komt het goed. Geen gebroken teentje of iets anders, pff!
Ja, ik snap wat je bedoelt, maar ik denk dat er meer aan de hand is. Die ontstoken nagel lijkt door de antibiotica wel te zijn uitgedroogd, maar hij groeit nog steeds en valt er niet af. Bovendien lijkt ze er echt last van te hebben, want ze zet haar pootje niet neer. Ik hoop dus dat haar teentje niet gebroken is of dat er nog iets ergers aan de hand is. We zullen het zaterdag wel zien.
Begin door het pootje een flinke tijd te laten weken in een glas met een ontsmettende vloeistof. Droog het daarna af met een gaasje en breng een dikke laag groene leem aan. Doe dit meerdere keren per dag; dit zal het rijpen en de genezing aanzienlijk versnellen.
De afspraak staat, we gaan over 4 dagen weer terug. Voorlopig heeft ze geen koorts. Ik zie echt dat het goed met haar gaat, want ze rent zelfs op drie pootjes en ze is helemaal door het dolle heen om naar buiten te gaan. Ze beweegt goed, eet goed en doet haar werk als kleine bodyguard weer volop.
Maar misschien is een plaatselijke verdoving een beter idee om wat sneller te gaan? Houd goed in de gaten of ze geen koorts krijgt, want anders moet je direct naar de spoeddierenarts.
Ja Kikaah, ik ben al 2 keer met hem naar de dierenarts geweest en hij heeft 10 dagen antibiotica gehad... (zie de berichten hierboven)
Zodra mijn hond last heeft van zijn pootjes, ontsmet ik het met colloïdaal zilver. Dat werkt echt supergoed. Doe maar eens wat onderzoek op internet, dan zie je vanzelf dat het een topproduct is.
10 reacties van 10