Wit bultje bij de mondhoek
De inhoud van het forum wordt soms vanuit een andere taal vertaald en berichten kunnen betrekking hebben op landen met andere dierenwetten. Doe je onderzoek voordat je beslissingen neemt.
Omdat het forum automatisch door AI wordt vertaald, kunnen de vertalingen fouten bevatten.
check even of er geen gebitsontsteking is 😐 ....
Het is vast puppy-acné, mijn puppy heeft dat ook gehad! Met wat antibacteriële gel voor honden is het zo weer weg!
Hoi, bedankt voor je reactie.
Ter info: ik heb vandaag even wat beter kunnen kijken omdat mijn pup wat rustiger was. Hij liet me hem uitgebreid onderzoeken. Het bultje zat onder een heel klein wit 'korstje'. Dat heb ik weggehaald en toen ik er wat aan zat, zag ik dat het bultje zacht is en geen pijn doet. Als je er een beetje op drukt, wordt het rood. Ik heb het ontsmet en voorlopig blijf ik eraf. Ik kijk het een paar dagen aan en als het nodig is, ga ik even naar de dierenarts.
Hoi,
Het is lastig om vanaf een foto te zeggen wat het precies is. Je kunt het even 2 of 3 dagen aankijken om te zien of het vanzelf wegtrekt. Als het niet minder wordt of als je je er te veel zorgen over maakt, aarzel dan niet om een afspraak te maken bij je dierenarts voor medisch advies!
Nog een fijne dag gewenst,
Mélanie - Student diergeneeskunde aan de École Nationale Vétérinaire d'Alfort (EnvA), Projectmanager voor ProVéto Junior Conseil, de Junior-Conseil van EnvA http://proveto.net/
Dierenarts😁
Dierenarts😁
6 reacties van 6
