Hoi allemaal,
Mijn Beagle-pup is 5,5 maand oud en weegt ongeveer 8,1 kg (het valt niet mee om een puppy te wegen die constant wiebelt op een onbetrouwbare weegschaal 😁).
Ik geef haar Purizon Puppy kip & vis, zo'n 220 tot 240 g per dag.
Eerst gaf ik haar 3 maaltijden per dag, maar 's ochtends en 's middags heeft ze niet echt trek; het duurde zeker een uur voordat haar bak leeg was. Om 8 uur 's ochtends slaapt ze liever en om 13 uur en 20 uur wil ze liever spelen. Bovendien moet ze nu regelmatig om 4 uur 's nachts poepen.
Ik probeer haar nu over te zetten op 2 maaltijden, maar ik weet niet zo goed welke tijden ik het beste kan aanhouden om die nachtelijke poepbeurt te verschuiven naar de avond voor het slapengaan. Dat ging op een gegeven moment juist zo goed: toen we nog op 3 maaltijden zaten, poepte ze 's ochtends, rond 17:30 en rond 22:30.
Ik moet wel zeggen dat ze met 2 maaltijden 's ochtends nog steeds heel weinig eet, maar om 19:00 uur valt ze echt aan op haar voerbak.
Dus: 2 of 3 maaltijden? Op welke tijden? En hoe lang zal ik de bak laten staan?
Fijne dag nog!