Mijn puppy van 2 maanden eet heel weinig
De inhoud van het forum wordt soms vanuit een andere taal vertaald en berichten kunnen betrekking hebben op landen met andere dierenwetten. Doe je onderzoek voordat je beslissingen neemt.
Omdat het forum automatisch door AI wordt vertaald, kunnen de vertalingen fouten bevatten.
Purizon en Orijen zijn toch voor katten?
Als je een tip wilt: zet gewoon onbeperkt voer neer voor je pup, hij eet wel tot hij genoeg heeft. Is je puppy pas 2 maanden oud? Richt je dan vooral op de socialisatie. Mocht je een perfecte hond willen zonder gedragsproblemen in de toekomst, stuur me dan gerust een PB.
Hij weegt 6 kg en is 2 maanden oud.
We geven wat er achterop de zak brokken staat en wat de verkoper ons heeft geadviseerd.
Is dat te veel?
Probeer anders een langzame overstap te maken naar betere brokken met meer eiwitten en zonder granen, zoals Purizon, Orijen... dat is beter voor zijn gezondheid en misschien vindt hij het wel lekkerder.
Goedenavond, als ik het goed begrijp geef je hem 300 gram brokjes per dag? Als dat inderdaad zo is, is het niet zo gek dat hij er maar een kwart van opeet; dat is namelijk bijna net zoveel als wat mijn volwassen hond van 27 kilo krijgt. Voor een puppy van dit formaat zit je normaal gesproken rond de 100 à 120 gram per dag in totaal.
Hoeveel weegt hij?
We geven 100g per maaltijd, 3 keer per dag
Hij heeft zijn bakje nooit helemaal leeggegeten en sinds vandaag eet hij er nog maar een kwart van
Wat versta je precies onder 'heel weinig'? Je puppy is nog erg jong, dus het is heel normaal dat hij geen grote hoeveelheden eet. Probeer zijn maaltijden over drie keer per dag te verdelen. Dat is op deze leeftijd een stuk beter.
28 reacties van 28