Hoi allemaal,
Ik wilde graag mijn huidige ervaring delen met een van mijn Britse Korthaar kittens. Hij is 28 dagen oud, maar helaas erg zwak en iel.
De grootste uitdaging is dat hij niet zelf bij zijn moeder kan drinken. Omdat hij geen natuurlijke zuigreflex heeft en de moeder te weinig melk heeft, moest ik met spoed ingrijpen.
Om hem in leven te houden en hem te helpen aankomen, geef ik hem om de 2 uur de fles met geitenmelk, dag en nacht. Het is een intensief ritme, maar het is de enige manier waarop hij langzaam weer op krachten komt.
Ik let heel goed op zijn houding (netjes plat op zijn buikje) om verslikken te voorkomen. Het vraagt veel geduld, maar elke gram die hij aankomt is een overwinning!
Hebben sommigen van jullie al eens een kitten gehad dat niet wist hoe het moest drinken? Hoe zijn jullie met die situatie omgegaan?