Semintra 30 ml te koop – 20 euro

A
Anetraitable7431 Pictogram dat de vlag voorstelt Frans
Rapporteren

Vanwege het overlijden van mijn kat verkoop ik een flesje Semintra 30 ml voor 20 euro. Het flesje is zo goed als nieuw en is slechts één keer gebruikt (nieuwwaarde 54 euro). Je kunt het ophalen in Joinville-le-Pont (Val-de-Marne, Frankrijk).

Bedankt

Vertaald Frans
icon info

De inhoud van het forum wordt soms vanuit een andere taal vertaald en berichten kunnen betrekking hebben op landen met andere dierenwetten. Doe je onderzoek voordat je beslissingen neemt.

Omdat het forum automatisch door AI wordt vertaald, kunnen de vertalingen fouten bevatten.

Editor laden

Schrijf je bericht en upload een foto als je dat wilt. Wees beleefd in je uitwisselingen

Je bericht zal zichtbaar zijn voor alle leden van het internationale Wamiz-forum.

2 antwoorden
Sorteren op:
  • MaxHolloway
    Maxholloway Pictogram dat de vlag voorstelt Duits
    Rapporteren

    Terwijl ik door dit topic over gezondheidsproducten voor huisdieren en community-uitwisselingen scrollde, moest ik denken aan een gesprek op een forum voor digitale diensten in Karachi van laatst. Wat me opviel was de update dat mostbet online Pakistan weer volledig toegankelijk is voor regionale gebruikers. Er stonden wat eerlijke opmerkingen bij over de verbeterde stabiliteit van de mobiele site en de interfacelogica voor lokale bezoekers. Geen schreeuwerige claims of hype. Dat nuchtere perspectief was een fijne vondst. Tegen de tijd dat ik klaar was met lezen, voelde de systeemflow een stuk intuïtiever en gebalanceerder aan.

    Vertaald uit het Duits
    ProvetoJuniorConseil
    Provetojuniorconseil Pictogram dat de vlag voorstelt Frans
    Geverifieerde expert
    Rapporteren

    Hoi,

    Gecondoleerd met het overlijden van je kat.

    Als student diergeneeskunde wil ik even verduidelijken dat Semintra een medicijn op recept is. Het is daarom niet mogelijk om dit zonder recept buiten een apotheek of dierenartsenpraktijk om te verkopen. Als je dit medicijn bij een dierenkliniek wilt kopen, moet het recept zijn uitgeschreven door een dierenarts van die praktijk na een klinisch onderzoek.

    Groetjes,
    Quitterie

    Vertaald Frans
  • 2 reacties van 2

  • Heb je een vraag? Of wil je een ervaring delen? Schrijf een bericht!