Agressieve poes van 14 jaar

A
Aloa37 Pictogram dat de vlag voorstelt Frans
Rapporteren

Hoi, ik heb een poes van 14 jaar die erg agressief is sinds er drie weken geleden pijn werd vastgesteld (via röntgenfoto's en bloedonderzoek). Het is artrose. Ze is hiervoor behandeld, maar ik heb het idee dat de pijn gisteravond weer is teruggekomen.

Ze komt niet buiten en leeft in onze slaapkamer. Gisteravond viel ze ons aan en probeerde ze ons te krabben. Ze gromt en valt echt aan. We kunnen de slaapkamer niet eens meer in. Ze is behandeld met ontstekingsremmers. We weten niet zeker of het wel echt alleen artrose is.

Het viel me op dat ze af en toe schokjes heeft bij haar kop en haar lichaam. Zou dat door de pijn komen?

Wat kan ik doen? Alvast bedankt voor jullie advies.

Groetjes

Vertaald Frans
icon info

De inhoud van het forum wordt soms vanuit een andere taal vertaald en berichten kunnen betrekking hebben op landen met andere dierenwetten. Doe je onderzoek voordat je beslissingen neemt.

Omdat het forum automatisch door AI wordt vertaald, kunnen de vertalingen fouten bevatten.

Wilt je je mening over dit onderwerp geven?
Editor laden

Schrijf je bericht en upload een foto als je dat wilt. Wees beleefd in je uitwisselingen

Je bericht zal zichtbaar zijn voor alle leden van het internationale Wamiz-forum.

2 antwoorden
Sorteren op:
  • C
    Chatzen Pictogram dat de vlag voorstelt Frans
    Rapporteren

    Hoi,

    Volgens mij is de gedragsverandering van je kat echt een reden om opnieuw naar de dierenarts te gaan, zeker omdat ze al 14 is en die artrose heeft. Een kat die plotseling agressief wordt, kan reageren op aanhoudende pijn of een ander probleem waar ze last van heeft.

    De kleine schokjes die je aan haar kop en lichaam hebt gezien, moet je ook aan de dierenarts melden. Als het je lukt om er eentje te filmen, is het heel zinvol om die video te laten zien.

    In de tussentijd zou ik haar met rust laten als ze gromt of geïrriteerd lijkt, en haar niet proberen aan te raken. Het is waarschijnlijk geen "valsigheid": ze probeert misschien alleen maar duidelijk te maken dat ze zich niet goed voelt.

    Ik hoop dat je dierenarts kan vinden wat haar dwarszit en haar vooral verlichting kan bieden. Veel sterkte voor jullie allebei.
    Chatzen

    Vertaald Frans
    ProvetoJuniorConseil
    Provetojuniorconseil Pictogram dat de vlag voorstelt Frans
    Geverifieerde expert
    Rapporteren

    Hoi,

    Ik raad je aan om toch weer even naar je dierenarts te gaan, al is het maar om te kijken of er een nieuwe oplossing is voor de pijn die weer is komen opzetten. Aarzel niet om het ook te hebben over de agressiviteit en de trekkingen in de kop en het lichaam. Dit kunnen nuttige details zijn om je dierenarts te helpen de pijn van je dier zo goed mogelijk te behandelen of om hem eventueel op een ander spoor te zetten.

    Veel sterkte,
    Groetjes,
    MICHEL Laura

    Vertaald Frans
  • 2 reacties van 2

  • Heb je een vraag? Of wil je een ervaring delen? Schrijf een bericht!