Mijn cocker heeft een geïrriteerde anus na diarree

Domi78
Domi78 Pictogram dat de vlag voorstelt Frans
Rapporteren

Mijn cocker heeft diarree gehad en ik wou weten hoe ik haar geïrriteerde anus kan verzachten?

De stoelgang is weer normaal, maar ze heeft nog een gevoelige anus. Het gaat om een cocker van 9 jaar oud. Alvast bedankt.

Vertaald Frans
icon info

De inhoud van het forum wordt soms vanuit een andere taal vertaald en berichten kunnen betrekking hebben op landen met andere dierenwetten. Doe je onderzoek voordat je beslissingen neemt.

Omdat het forum automatisch door AI wordt vertaald, kunnen de vertalingen fouten bevatten.

Editor laden

Schrijf je bericht en upload een foto als je dat wilt. Wees beleefd in je uitwisselingen

Je bericht zal zichtbaar zijn voor alle leden van het internationale Wamiz-forum.

1 antwoord
Sorteren op:
  • ProvetoJuniorConseil
    Provetojuniorconseil Pictogram dat de vlag voorstelt Frans
    Geverifieerde expert
    Rapporteren

    Hoi,

    Na diarree komt irritatie aan de anus best vaak voor. Je kunt de plek voorzichtig schoonmaken met lauw water en daarna goed afdrogen. Eventueel kun je een dun laagje verzachtende of herstellende zalf aanbrengen die geschikt is voor honden, mits ze er niet te veel aan likt. Let er wel op of er geen sprake is van flinke zwelling, bloedingen, een sterke geur of duidelijke pijn, zeker bij een cocker waar de anaalklieren ook voor problemen kunnen zorgen na spijsverteringsklachten. Als het niet snel verbetert of als ze veel likt, is een controle bij de dierenarts verstandig.

    Groetjes,

    Romane

    Vertaald Frans
  • 1 reactie van 1

  • Heb je een vraag? Of wil je een ervaring delen? Schrijf een bericht!