Hoi allemaal, ik hoop dat alles goed met jullie gaat. Een paar maanden geleden heb ik een topic geplaatst over de moeite met het zindelijk maken van mijn Border Collie (hij wordt de 26e 12 maanden oud).
Sindsdien is er een enorme verbetering, want hij plast nu meerdere keren per wandeling (in mijn vorige bericht plaste hij maar één keer per keer) en de ongelukjes in huis zijn bijna verleden tijd.
Ik zeg bijna, want er is nog één plasje dat ik maar niet onder controle krijg: het ochtendplasje. Hij geeft ons vaak niet eens de tijd om te reageren nadat we wakker zijn geworden en doet het dan gewoon in huis.
Hebben jullie nog tips? De laatste ronde die ik loop is rond 21:00 uur (later lukt niet vanwege mijn werk) en meestal gaat hij tussen 05:00 en 06:00 uur 's ochtends voor het eerst weer naar buiten.
Bedankt allemaal!